Üçler Pen

Üçler pen sipariş ettiyseniz, sizi bekletip canınızı sıkmayız. Söz verdiğimiz gün, söz verdiğimiz yere pencerenizi teslim ederiz.

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 sistem belgelerine sahip tesislerde üretilmiş, TSE ürün belgesi ve CE işaretlmesine sahip bir kaliteli bir pencerenin sahip olması gereken tüm belgelere sahibiz. Ayrıca AB normlarında ürettiğimiz ürünlerimizi 50’ye yakın ülkeye garantili olarak ihraç ediyoruz.

Kalitesi belgelenmiş üçler pencere ve kapılarımız  yüzde 40’a varan ısı tasarrufu sağlıyor, kolayca temizlenebiliyor, renkleri solmuyor ve beyazlığını yıllarca koruyor. 

Farklı renk çeşitleri ve zengin profil seçenekleriyle, yapılarınızın değerini arttıracak üçler pen pencereler sizleri bekliyor. Sıkılmak istemiyorsanız, gelin tanışalım.

Üçler pen 7 Pencere Seçeneği

Tasarım ve işlevselliğin buluşması... 
En yeni teknolojilerle üretilen pencerelerimiz sayesinde, yaşam alanınızı kendi zevkinize göre şekillendirmekte artık özgürsünüz. Kış ve yaz aylarında yaklaşık yüzde 40'a kadar enerji tasarrufu sağlayan Üçler pen Pencere Sistemleri, güvenliği ve tasarrufu bir arada sunuyor. 7 farklı pencere alternatifi sayesinde her zevke hitap ediyor.

 

Açıklama: PAKPEN Projeye özel üretim
Açıklama: PAKPEN Zengin renk seçenekleri
Açıklama: PAKPEN Farklı açılış alternatifleri
Açıklama: PAKPEN Benzersiz güvenlik sistemleri
Açıklama: PAKPEN Yeni nesil conta istemi ile hem dünyaya olan görüş açınız değişecek, hem ses kirliliğinden kurtulacak, hem de enerji tasarrufu yapacaksınız.

ROYAL SERİ - Tasarımda yeni yorum

Şıklığı detaylarda arıyorsanız, Royal Seri sizin için tasarlanmış olmalı... 
Yuvarlak hatlarıyla çekici bir görünüm sunan seri aynı zamanda yüksek profil özelliğiyle yaşam alanlarınıza aydınlık getiriyor. Üst sınıf dekorasyon zevklerine hitap edilen Royal Seri ile tasarım estetikle yeniden yorumlanıyor.

Teknik özellikler

Açıklama: PAKPEN 5 odacıklı kasa ve damlalıklı kanat profili 
Açıklama: PAKPEN 70 mm profil genişliği 
Açıklama: PAKPEN Görüş alanına girmeyen conta sistemi 
Açıklama: PAKPEN 108 mm’lik kasa kanat yüksekliği 

SÜRME SERİ - Kısıtlı alanlara özgürlük

Sıra dışılığı yaşam alanınıza taşımak ya da normal açılımların dışına çıkmak istiyorsanız pencerelerinizi Sürme Seri ile yenilemenin tam zamanı... Sınırlı alanlarda daha fazla hareket alanı sağlayan seri ile aynı zamanda dış etkenlerden kaynaklanan kontrolsüz kapanmanın da önüne geçiliyor. 

Teknik özellikler

Açıklama: PAKPEN Çift kanatlı, eşikli, tek raylı alternatifleri
Açıklama: PAKPEN Sayısız kere test edilen ray sistemi
Açıklama: PAKPEN Ön odacıkları mükemmel su tahliyesi 
Açıklama: PAKPEN Zengin renk seçenekleri 

PANJUR - Mükemmel koruma

Daha fazla koruma, ekonomi ve direnç isteyenler için geliştirilen Pakpen Panjur ile kontrolü sevenler için üretildi. Tüm Pakpen serilerine uyum sağlayabilen Panjur, en sert hava koşullarına karşı mükemmel koruma sağlıyor...

Teknik özellikler

 

Açıklama: PAKPEN Manuel ve kumandalı kullanabilme imkanı 
Açıklama: PAKPEN Açılabilir Panjur kutusu sayesinde temizlenebilme imkanı 
Açıklama: PAKPEN Ahşap, desen, laminasyon ve zengin renk seçenekleri 

Copyrights © 2014 & Tüm Hakkı Saklıdır. ÜÇLER GROUP